היכן תחגגו את שמחת בית השואבה \\ סיקור נרחב – מתעדכן סינגל חדש ובלעדי להורדה » פורטל הדת היהודית החדש
טוען דף...
גולש יקר, אינך רשום לאתר, לחץ כאן להרשמה בחינם!

פורטל הדת היהודית החדש » מוזיקה » סינגלים » היכן תחגגו את שמחת בית השואבה \ סיקור נרחב – מתעדכן

 
  • מבצע חבר מביא חבר, כל מי שיביא 3 מנוים יקבל מנוי חינם

  • חדש!!! אפשרות להפעלת מנוי ללא הגבלה

  • כל מי שמעוניין להיות בצוות העלאות יצור קשר ויקבל מנוי לאתר כולל גישה מלאה להורדות תודה
  • הירשמו כמנויים חד פעמי ותקבלו קישורים לסרטים אלבומים וכו כולל תמיכה במאיץ הורדות תודה לכולם
  • לכל גולשי האתר אנו בצוות ההנהלה/העלאות משקיעים את כל כוחנו בשביל שאתם תהינו אם נתקלתם בקישור פגום אנא פנו אלינו וידעו אותנו כדי שנוכל לתקן ולתת לכם שירות בתודה צוות האתר
  • לכל גולשי האתר כל תוכן ההורדות יועלה בקרוב לשרת חדש אנא האזרו בסבלנות



היכן תחגגו את שמחת בית השואבה \\ סיקור נרחב – מתעדכן להורדה

הצג סיסמא לקובץ

סיסמא
  דירוג סיקור: דרגו אותי
נוסף על ידי: יכער
תאריך הוספה: 16-10-2016, 11:49
שנת יציאה: 2016
גודל קובץ: לא ידוע
מס' הורדות: 3096
מס' שרתים: 1
מס' התגובות לסיקור: 2
קטגוריה: מוזיקה » סינגלים
רמת כשרות: 5 מתוך 5

סיקור מלא


שימו לב! הרשימה עדין לא סגורה ויהיו עוד הוספות בעז"ה (אם יש לכם איזה עידכון, השאירו אותו בתגובות ואנו נעדכן מיד), וכן כל מקום שלא כתבנו במפורט באיזה שעה החגיגה הוי אומר שהיא בשעות הערב וכן כל שמחות בית השואבה שלא רשומות "בתלום הכניסה בהם חופשית

.

מוצאי יו"ט :

ליפא שמלצר ויניב בן משיח – מישקולץ פתח תקוה
עמירן דביר בליווי תזמורת בהרכב מלא – בביה"כ אילון ,רח' עמק איילון 14
משה דוויק בליווי חמישה נגנים – אלומי שיין בת ים
קובי ברומר ותזמורתו – מרכז העשרה גבעת זאב
המנגנים – אולמי רפאלי אשקלון
אייל טויטו בהרכב מלא – ביה"ס נועם בנים רחובות
מנדי ג'רופי – מתחם ישיבת עמיחי רחובות
שלמה ברונר מארח את אביו אריה ותזמורתו – בביהמ"ד של בני עקיבא "פרחי אהרון אשקלון
מידד טסה ותזמורתו – ברחבת קרית אברמסקי – אשדוד
אלי הרצליך ואהרל'ה נחשוני – כפר גנים בביהמ"ד דברי חיים צאנז
חיים ישראל ושלמה כהן בליווי תזמורתו של דני אבידני – אולמי הינומה רח' מקס נוראדו באר שבע
שמחה פרידמן – בליווי תזמורתו של דביר כהן – שיכון חב"ד לוד
נמואל הרוש ותזמורתו – בני הישיבות ביתר
מאיר גפני בליוי תזמורתו של א. מיטלמן – בביה"ד שערי תורה רח' שפת אמת 24 בית שמש
מועצת השירה היהודית – רעננה יד לבנים אחוזה 147
דודי הרשקופ והקלידן יוסי קלפהולץ – ראחמסטריווקה בני ברק
אבי אילסון ואבי דרור – גרודנא באר יעקב
חיים עקשטיין והקלידן ישראל שטרן – ישיבת חכמת שלמה לצעירים בבני ברק
בבאר שבע באולמי 'הינומה' שמחה מרכזית עם שלמה כהן חיים ישראל ותזמורתו של דני אבידני.
ישיבת מלכות התורה בקרית ספר, עם הקלידן רפי שטיין והזמר אברהם משה ברדוגו.
בית הכנסת 'שערי תורה' בקריה החרדית בבית שמש, עם הזמר מאיר גפני ותזמורת מורחבת של אלכס
מיטלמן.
ישיבת בית אליהו בבני ברק – מוטי לייכטר והקלידן יוסי מייזליש.
ישיבת עטרת יואל ברחוב אמרי ברוך 26 בני ברק – שלמה אשר ותזמורתו.
ישיבת משכן התלמוד, מודיעין עלית – הקלידן יענקי אנגל ויוסי פרנקל.
בשכונת רמות א' בירושלים – אירוע מרכזי עם הזמר יצחק ריס.
ישיבת 'בית דוד' לצעירים בבני-ברק – בליווי תזמורת.
ישיבת 'משך חכמה' בבני ברק – בליווי תזמורת.
בית הכנסת קהילת נצח ישראל רחוב רבי יוחנן בן זכאי 16 בית שמש – עם הקלידן מנדי גולדברג.
ישיבת חברון הקטנה בהר חוצבים ירושלים – אריק דביר ותזמורתו.
ישיבת 'משכן שלמה' בירושלים – הזמר שלום ברנהולץ בליווי תזמורת.
ביהמ"ד שירת מרים בשכונת גני הדר בפתח תקווה – יענקי רובין ומוטי לייכטר.
ישיבת 'עטרת שלמה' בקרית ספר – יואלי מרקוביץ שמעון דוידוביץ.
בישיבה לצעירים קרית אתא – אבי מילר והקלידן יענקי אזולאי.
ישיבת דרכי משה לצעירים בב"ב – הקלידן אושי לנדסמן שלוימי שפירא.
ישיבת נתיבות דעת ברחוב חזנוביץ פינת בני ברית בירושלים בליווי נתי לקס ותזמורתו.
ישיבת יד אהרון לצעירים ברחוב החורש בשכונת רמות בירושלים – עם קובי מושקוביץ ותזמורתו.
שמחת בית השואבה המרכזית בנווה יעקב עם תזמורתו של יהודה גלילי יוני ברגר.
ישיבת חמד לצעירים בביהכנ"ס אוהל יעקב ולאה בבני ברק – עם ישי שלר ותזמורתו.
ישיבת רמת גן בכפר המכבייה – אברימי רוט בליווי תזמורתו של עמי כהן
בית הכנסת 'דברי חיים' בפתח תקווה – אלי הרצליך והקלידן אהרל'ה נחשוני.
ישיבת לומז'ה בפתח תקווה – עם האחים צביקה ואהרלה בנדר והזמר שמוליק גפנר.
ישיבת משכנות הרועים אמרי חיים בב"ב – הקלידן רובי פויירשטיין ומוישי רוזנברג
ברחובות רחוב הרוא"ה – יחיאל ליכטיגר והקלידן דודי ביכלר.
ישיבה לצעירים "דעת תורה" באשדוד – עם הקלידן קובי וינר.
ישיבת חכמת התורה ירושלים – מוישי דוידוביץ והקלידן אברמי חשין.
בית הכנסת 'פרושים' בברכפלד – מוישי שפריי ממקהלת ברודערס והקלידן משה חשין.
יום שלישי א' דחוה"מ:

אליקם בוטה בליווי הרכב מלא – בביה"כ המרכזי שער אשר, קיבוץ גליות 118
עמירן דביר ותזמורתו – באלומי צליל לאון בלום 41 חולון
שי צברי מארח את ברי סחרוף ושולי רנד – בריכת הסולטן תשלום סימלי
חנן בן ארי, אודי דוידי, מנדי ג'רופי – גן המייסדים רחובות
משה דוויק ולהקתו – בביהכנ"ס תהילת דוד אשדוד
מידד טסה ותזמורתו – אז"ר 51 כפר סבא
יוני ברגר ואשר גבאי – ישיבת כנסת ישראל, אולמי גולדן קראון
איציק אשל, יובל טייב ותזמורת – בפארק אלעד 19:15
אייל טויטו ותזמורתו – רח' החיים 4, תל גיבורים חולון
יניב בן משיח ותזמורתו – רח' בר יוחאי קטמון ירושלים
אמיר אליהו ותזמורתו – באר שבע בביהכנ"ס שבת אחים רחוב חידא 55
מרדכי בן דוד ואוהד מושקביץ – עיר דוד ירושלים מופע בתשלום
אברהם פריד מארח את ישי ריבו – נתניה בספורט יהלום כניסה בתשלום
אלי הרצליך ותזמורתו – דימונה בביהמ"ד משכן שאול
גדולי הזמר החסידי – ארגון בלב אחד אלומי גן הדסים מודיעין עלית 12:30 כניסה פרטית
קובי ברומר וישי שלר בליוי דביר כהן – במגרש שלהבת מגדל העמק
מנדי שפירא – והקלידן מוטי מיכאלי – שיכון חב"ד לוד
מוטי שטיינמץ ורולי דיקמן בליווי תזמורתו של רובי בנט – בביהכנ"ס משאת מרדכי, רח' נחל דולב 33 ברמת בית שמש
מועצת השירה היהודית במופע מלא – רחבת כיכר העיר קניון ערים כפר סבא
קובי גרינבוים ותזמורתו של יהודה גלילי – הישיבה הגדולה בית שמואל ירושלים
אבי אילסון ותזמורתו של איכלביץ – מאור התלמוד רחובות
שמחה פרידמן והקלידן יוסף חיים – כפר חב"ד רחבת התלמוד תורה
חיים עקשטיין בליוי תזמורת – ישיבת גאון יעקב בבני ברק
בבהיכנ"ס 'החורבה' ברובע היהודי בירושלים – עם נחמן גולדמן והזמר יוסל לייפער.
בישיבת ׳אור ישראל׳ פתח תקווה – הקלידן דודי פלדמן וברוך ויזל.
ישיבת 'רבינו חיים עוזר' בבני ברק – אריק דביר ותזמורתו.
ישיבת 'שערי שמועות' בבית חלקיה – בליווי תזמורת..
ישיבת מיר ברכפלד – שלמה כהן בליווי תזמורתו של עמי כהן
במתנ"ס ברכפלד אירוע של 'אש קודש' בראשות רבי אלימלך בידרמן – יופיעו ,שמעון דוידוביץ, ומוישי אוסטרליץ, ושלוימי מינצברג.
ישיבת 'כנסת יצחק' בחדרה – הקלידן רובי פויירשטיין ונפתלי דוד
ישיבת גאון יעקב בבני ברק הקבלת פני רבו אצל הגר"ש אויערבך- יהודה גלילי בליווי מקהלת "כתר"חיים עקשטיין
ישיבת 'כנסת יצחק' בחדרה – הקלידן רובי פויירשטיין ונפתלי דוד.
בישיבה לצעירים 'שערי תורה' בבני ברק, באולם שע"י ישיבת רבינו חיים עוזר ברחוב שלמה המלך בליווי תזמורת.
שמילי אונגר ותזמורתו – בבית המדרש קהל חסידים ברחוב תובל 3 בשכונת רוממה בירושלים
ישיבת 'נתיב הדעת' (קפלן) – הקלידן צביקי לוקר אלי וייס.
ישיבת 'נחלת בנימין' בקרית ספר בבית הכנסת 'בית אברהם' בב"ב – שעיה ברים ויוסי קרישבסקי.
ישיבת 'בית שמואל' בשכונת מטרסדורף בירושלים, יהודה גלילי עם הזמר קובי גרינבוים.
ישיבת 'קול תורה' בבית וגן בירושלים – עם גלעד פוטולסקי ותזמורתו.
ישיבת 'תפרח' – מוטי לייכטר ואברהם בנדר ובנו אהרלה.
ישיבת 'דברי אמת' במודיעין עילית – הקלידן שימי יאקב ואברהם משה ברדוגו.
"נווה תהילה – שלח לחמך" ביישוב חשמונאים – יוסף חיים שוואקי עם תזמורתו של אהרלה נחשוני.
בית הכנסת מקור הנחל ברסלב ביתר- הזמר מוישי דוידוביץ ותזמורתו המורחבת של נחמן שיינר "להקת כוכבי אור".
ישיבת קדוש יעקב (גרודנא לצעירים) רח' שערי יושר 5 אשדוד – שלוימי שפירא בליווי קלידן.
בבית 'שיח סוד' בירושלים – זאנוויל ויינברגר, מקהלת מלכות ותזמורתו של יענקי רובין.
תלמוד תורה פרי תואר – אלעד – יצחק ריס ומושמוש.
מוסדות 'אור תורת שלום' בנס ציונה ברחוב סוקולוב 17 – יהודה פליישמן והאורגניסט אליעזר אירנשטיין.
בבית המדרש ספינקא ברחוב דונולו בבני ברק – רפי שטיין שלמה גובי.
השטיבל החסידי לצעירים בהר חוצבים ירושלים – הקלידן שמוליק לוטרמן ויואלי קליין.
בית הכנסת שאגת אריה רמות ירושלים – מאיר לוי והקלידן עמנואל סטיוי.
ישיבת אבן האזל ברחוב רבי עקיבא באלעד – יחיאל ליכטיגר והקלידן גיא אפיק.
ישיבת סלבודקה לצעירים בבני ברק- והקלידן יוני סילמן.
בית הכנסת צא"י אשכנז נחלת סורוקה קריית הרצוגו – הקלידן יענקי אנגל יוסי פרנקל.
ישיבת 'כנסת ישראל' באשדוד באולמי גולדן קראון – הקלידן אשר גבאי יוני ברגר.
ישיבת דעת התורה ברחוב בר אילן בירושלים – יוסי מייזליש ותזמורתו.
ישיבת 'הדרת מלך' בבני ברק – שמוליק גפנר והקלידן יואל לזר.
ישיבת 'אור אליצור' ברחוב מנצור בן שמעון 2 בני ברק,- שלמה אשר ותזמורתו.
יום רביעי ב' דחוה"מ:

יעקב שוואקי, חיים ישראל, שלמה כהן – קבלת פני רבו בריכת הסולטן
שמילי אונגר, ישראל אדלר, אהרלה סמט – בניני האומה ירושלים
ליפא שמעלצר, מוטי שטיינמץ בליווי יואלי דיקמן – מתחם קבר דוד
אברהם פריד, ועמיר בניון – אמפי פארק טבריה כניסה בתשלום
אהרן רזאל, בני פרידמן, ישי ריבו – בריכת הסולטן כניסה בתשלום
יעקב שוואקי – היכל קבוצת שלמה תל אביב כניסה פרטית לתשובים
מ.ב.ד, חיים ישראל, בני פרידמן, שוקי, ועוד – מופע המרכזי חברון
מנדי ג'רופי וקובי ברומר ואשר גבאי – היכל התרבות צפת
אלי קליין ותזמורת מורחבת – שערי דעת רח' פחד יצחק 6 בהשתתפות המרא דאתרא דביתר
אייל טויטו ותזמורתו – נתניה רח' רותם 55 גבעת הארוסים
משה דוויק ותזמורתו – נתיבות רחבת ביה"כ משכן שי חיים
ישי לפידות ויצחק מאיר והכנר הבינלאומי אייל שילוח – היכל התאיטרון קרית מוצקין
אמן הכליזמר חיליק פרנק – באולם המרכזי מטה בנימין
מאיר גפני ותזמורתו – רח' ר' יוסף קארו 11 בהשתתפות הרב זמיר כהן ביתר
אלי הרצליך ותזמורתו – פ"ת רח' איכליוב 21 קהילת מנין לצעירים
דודי הרשקופ והקלידן אושי רוזנברג – ישיבת בית מאיר בני ברק
אבי אילסון ותזמורתו של דביר כהן – מופע מרכזי בת ים איגוד חניכי ישיבות
שמחה פרידמן והקלידן ליבלה ליפסקר – בית חב"ד רמת בית שמש ג'
יום חמישי ג' דחוה"מ:

עוזיה צדוק, עמיר בניון, מיכה שיטרית, – בריכת הסולטן כניסה בתשלום
ליפא שמעלצר, אברהם פריד, יצחק מאיר הלפגוט – בניני אומה ירושלים בתשלום
בני פרידמן, בערל צוקר בליווי עמי כהן – רכסים
חיים ישראל ותזמורתו – רחבת מתנ"ס הרצליה
שלום ברהנלוץ ואשר גבאי – ישיבת נחלת דוד
אייל טויטו ותזמורתו – בית הכנסת הגדול ירושלים
אלעד כהן ותזמורתו – נתיבות אולם בית בוכריס
יניב בן משיח בהופעה מלאה – היכל התרבות החדש מעלה אדומים הכניסה בתשלום
יניב בן משיח ותזמורתו – מגדול אור מ. העמק – 11:30 בבוקר
אלי פרידמן ולהקתו – בביהכנ"ס רמב"ם רחוב אחד העם חדרה
נמואל הרוש ותזמורתו – רמת בית שמש א' ברחבה המרכזית
גדולי הזמר החסידי – ארגון בלב אחד אלומי בית ישראל 13:30 כניסה פרטית
מוטי הרמן ותזמורתו – בביהכנ"ס שאר ישוב עפולה עלית
ישי לפידות ואייל טויטו בליווי תזמורת – בביהכנ"ס הגול ירושלים
אבי אילסון ותזמורתו של דוד איכלביץ – תל ציון אהבת ישראל 11
אלי הרצליך ותזמורתו – בית שאן בביהמ"ד חנוך לנער
שמחה פרידמן ותזמורתו של שמוליק דובוב – רמות ג' ירושלים
מוצאי שמחת תורה:

רולי דיקמן ותזמורתו של שמואל יפת – חולון, עטרת חכמים ר' החיים 4
ישרוליק הרשטיק והקלידן אהרל'ה ליפסקר – שיכון חב"ד לוד
נמואל הרוש ותזמורתו של גרשון פרישטט – כפר חב"ד
שמחה פרידמן ויוני זיגלביום והקלידן יוסף חיים – בית חב"ד מחנה יהודה ירושלים
יוני ברגר והקלידן שמואל כהן – ישיבת כפר חסידים

היכן תחגגו את שמחת בית השואבה \\ סיקור נרחב – מתעדכן להורדה היכן תחגגו את שמחת בית השואבה \\ סיקור נרחב – מתעדכן עמוד הורדה
היכן תחגגו את שמחת בית השואבה \\ סיקור נרחב – מתעדכן


כדי לצפות בקישורים להורדה עליך להיות מחובר

אורח יקר, אינך מחובר לאתר כרגע.
אנו ממליצים לך להרשם או להתחבר לאתר עם שם המשתמש שלך
<
  • הורדות: 1389
  • תגובות: 4764
  • איסיקיו: --
16 אוקטובר 2016 12:38

בחורה טובה

  • קבוצה: מנהלים גלובאלים
  • נרשם לאתר: 4.07.2016
 
סנקס

--------------------

<
  • הורדות: 0
  • תגובות: 2293
  • איסיקיו: --
18 אוקטובר 2016 00:50

flash1989

  • קבוצה: VIPמשתמשים מנויםVIP
  • נרשם לאתר: 8.04.2013
 
תודה רבה

מידע
משתמש אורחים לא יכול להשאיר תגובות.